Hakkımızda

Bursa mobilya tamirinde, yüzde yüz müşteri memnuniyetinin tesisi üzerine hizmet vermekteyiz. Bizden konu, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Vazgeçilmez yaklaşışı asla. Bursa mobilya tamiri olarak, konusunda uzman personel ile çalışmaktadır.

Bursa mobilya tamirciliği yapılan tüm personel, kesinlikle kalifiye, uzman adaylar arasından seçilmekte ve tüm personelin periyodik olarak eğitim almaları, teknolojiiden, yeniliklerden uzak kalmamaları içerisinde. Önemli değerlerimiz arasında, uzman personel ilk sıralarda yer alıyor. Bunun yanında sıra mobilya pazarında tüm günlerde gününe takip ediyor. En son teknoloji ürünleri, teknoloji geliştirme, teknolojiyi en iyi servis hizmeti sunmak konusunda titiz davranmaktayız. Mobilya tamiri, Ahşap mobilya tamiri, Mobilya İmalatı, Yatak odası, Mutfak, Çocuk Odası, Ahşap Koltuk Sehpa, Ahşap Tamiri, Ofis Mobilyası Tamiri ettik, Ofis Koltukları ettik Amortisörleri Tamiri işlerinde kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ettik UYGUN FİYAT politikamızla mobilya onarımı, mobilya yenileme , mobilya imalatı üretici siz değerli üretici hizmetindeyiz.

Bursa mobilya tamir sektöründe hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu sektörde yıllardır var olan firmamız, gerek mobilya tamiri, gerekse size özel mobilya imalatı ile Bursa ve çevre illerdeki vatandaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Bu güveni daha ileri seviyelere çıkarıp, müşterilerimize daha kaliteli, daha uygun fiyatlı, daha modern, daha teknolojik hizmet vermek için arayışlarımız ve çabamız hiç durmadan sürecektir. Bursa mobilya tamirinde, yüzde yüz müşteri memnuniyeti, kaliteli malzeme kullanımı, gelişen teknolojiyi yakından takip etme, sektöründe modayı yakından takip etme ve yeni trendler oluşturma satış sonrası hizmetlere önem verme gibi değerlerinden asla taviz vermez.

Bursa mobilya tamiri olarak en kaliteli işçilik ile mobilya onarımı, mobilya yenileme, mobilya tamiratı işlemlerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmetlerde mobilyanızın orjinal hazırlanmasını sağlıyor, onarım ve yenileme işlemlerinin usta ellerde yapılmasını sağlıyor.

Bursa mobilya tamiri'nin gerçek birer sanatçısı olan ustaları, ne cins malzemeden üretilirlerse üretilsinler tüm mobilyalarınızı onarım, yenileme ve tamiratını özenle yapacaksınız. Ayrıca uzman ustalarımız her çeşit ahşap ürününüzün de tamiratını en ince detaylarına kadar dikkatle ve itinayla gerçekleştirecektir. Saygılarımızla, Osman Çolpan